Nasi specjaliści

Gold Clinic to nie tylko świetnie wyposażone gabinety i najnowszy sprzęt medyczny. To przede wszystkim wyśmienity zespół , dla którego to co robią nie jest jedynie zawodem ale pasją !

Krzywdalek. stom. MARTA KRZYWDA | CERTYFIKATY
Absolwentka Collegium Medicum Wydziału Lekarskiego Oddziału Stomatologii w Krakowie w 2006r.
Uczestniczka wielu kursów doszkalających z dziedziny stomatologii estetycznej, endodoncji (leczenie kanałowe), chirurgii stomatologicznej oraz periodontologii, czyli chorób przyzębia. Członkini Polskiego Towarzystwa Endodontycznego, która z wielką pasją, zaangażowaniem i cierpliwością podchodzi do niejednokrotnie trudnego i skomplikowanego leczenia kanałowego zęba.
Zniesienie bólu u pacjenta jest dla lekarza priorytetem, podobnie jak pomoc w uzyskaniu zdrowego i pięknego uśmiechu, który w dobie kultu piękna jest często terapią , podwyższeniem samooceny i polepszeniem samopoczucia u pacjenta.
Wśród zainteresowań, obok szeroko pojętej stomatologii zachowawczej jest medycyna estetyczna, psychologia oraz sport. W listopadzie 2013r. rozpoczęte studia podyplomowe na Warszawskiej Akademii Medycznej, gdyż jak powiedział Sokrates „piękno jest jedyną rzeczą boską i widzialną jednocześnie”.

Serzyskolek. stom. MONIKA GŁUSZKO (SERZYSKO) | CERTYFIKATY
Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego I Wydziału lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Autorka wielu prac naukowych przedstawianych na kongresach młodych medyków, uczestniczka licznych kursów i szkoleń. Stale podnosząca swoje kwalifikacje w zakresie stomatologii ogólnej, estetycznej, dziecięcej i protetyki.

Wykazuje się bardzo dobrym podejściem do dzieci, praca z małym pacjentem to dla niej przyjemność. Indywidualne podejście do pacjenta, kompleksowe leczenie i najwyższy standard stomatologii to priorytet na każdej wizycie.

lek. stom. KAROL KOCH | CERTYFIKATY

Ukończył Warszawski Uniwersytet Medyczny na I Wydziale Lekarskim z Oddziałem Stomatologii na kierunku lekarsko-dentystycznym w 2011r.
Od 2012r pracuję na stanowisku asystenta w Oddziale Chirurgii Szczękowo-Twarzowej w Szpitalu Klinicznym im. Dzieciątka Jezus w Warszawie. Tam pod okiem najlepszych specjalistów w Polsce nabywa i szlifuję swoje umiejętności oraz zdobywa cenne doświadczenie w dziedzinie chirurgii stomatologicznej i implantologii.

Jest członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Implantologii Stomatologicznej.

Swoje zainteresowania ukierunkowuję na możliwość kompleksowej opieki nad pacjentem, który wymaga uzupełnienia braków zębowych i odbudowy pełnej funkcji żucia z zachowaniem walorów estetycznych.
Uważa,, że podstawą skutecznego leczenia jest relacja lekarza z pacjentem oparta na wzajemnym zaufaniu, co pozwala na ustalenie celu i dążenie do satysfakcjonującego efektu.

lek. stom. RAFAŁ BIAŁCZAK | CERTYFIKATY
Lekarz dentysta. Absolwent Wydziału Lekarsko Dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizuje się w stomatologii dziecięcej, stomatologii zachowawczej, chirurgii stomatologicznej, wykonuje zabiegi z zastosowaniem podtlenku azotu. Swoje doświadczenie ze stomatologii dziecięcej rozwija w Centrum Zdrowia Dziecka.
Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach stomatologicznych.
W wolnych chwilach lubi aktywnie spędzać czas grając w piłkę nożną, wędkując lub czytając dobrą książkę.

reszczyklek. stom. AGNIESZKA RESZCZYK | CERTYFIKATY
Absolwentka Oddziału Lekarsko-Dentystycznego I Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.

Po studiach odbyła staż w Wojskowej Przychodni Lekarskiej WAT. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego.

Szczególne zainteresowania kieruje w stronę stomatologii estetycznej, stomatologii dziecięcej oraz endodoncji.

Świadomość możliwości pomocy innym i stosowania nowych bezbolesnych metod leczenia mobilizuje ją do ciągłego doskonalenia umiejętności zawodowych. Precyzja oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę, profesjonalne oraz indywidualne podejście do każdego pacjenta to główne jej cele. Dużym wyzwaniem a jednocześnie ogromnym źródłem radości jest dla niej leczenie najmłodszych.

W wolnych chwilach czyta książki, interesuje ją muzyka, fotografia i podróże.

lek. stom. KATARZYNA KNYSZ (PIĄTEK) |

Absolwentka Oddziału Lekarsko-Dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku w 2011 roku. W ramach doskonalenia zawodowego i poszerzania swoich kwalifikacji uczestniczy w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach z zakresu: stomatologii zachowawczej, endodoncji, protetyki. Wykazuje się bardzo dobrym podejściem do dzieci, ma w sobie duże pokłady cierpliwości a praca z małymi pacjentami to dla niej przyjemność. Do swojego zawodu podchodzi z pasją i dużym zaangażowaniem.

lek. stom. BEATA WITECKA | CERTYFIKATY

Absolwentka kierunku lekarsko – dentystycznego na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Staż podyplomowy odbyła w Mazowieckim Centrum Stomatologii w Warszawie.

Wykonuje zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji oraz stomatologii estetycznej. Podczas leczenia bardzo dużą uwagę przywiązuje do komfortowego oraz bezbolesnego przebiegu wizyty wykorzystując nowoczesne metody oraz materiały. Nieustannie pogłębia swoją wiedzę i doświadczenie uczestnicząc w szkoleniach i sympozjach naukowych. Dba o zdrowy uśmiech dorosłych pacjentów oraz tych najmłodszych, bo „uśmiech to najpiękniejsza rzecz, jaką może dać człowiek człowiekowi”. Prywatnie pasjonatka aktywnego wypoczynku oraz podróży.

Dr MONIKA GŁUSZKO – ortodonta

Ortodoncja jest jej pasją jeszcze od studiów na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, co zaowocowało publikacjami naukowymi z tej dziedziny. Swoje kwalifikacje sukcesywnie podnosi na licznych szkoleniach i kursach u polskich i zagranicznych wykładowców. W swojej codziennej pracy zajmuje się leczeniem ortodontycznym dzieci, młodzieży i dorosłych. Cierpliwość i doświadczenie doktor Moniki sprawiają, że pacjent na wizycie jest usatysfakcjonowany, a przede wszystkim czuje się bezpiecznie.

Dr YAKOVUK OKSANA |

Umiejętności rozwijam przede wszystkim w kierunku stomatologii estetycznej, protetyki, endodoncji pod mikroskopem, chirurgii. W swojej codziennej pracy kieruję się koncepcjami minimalnie inwazyjnej stomatologii . Przywiązuję dużo uwagi do bezbolesnego i komfortowego przebiegu leczenia. Transparentność i świadomość pacjenta o przebiegu jego leczenia to jedna z podstaw wykonywanego przeze mnie zawodu.

Stale poszerzam swoją wiedzę zawodową dzięki uczestniczeniu w teoretycznych i praktycznych kursach doskonalących na bieżąco śledzę literaturę fachową, a także międzynarodowe doniesienia naukowe z różnych dziedzin stomatologii.

Dr ALICJA ROGOWSKA |

Ukończyłam kierunek lekarsko-dentystyczny na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie. Zajmuję się leczeniem osób dorosłych oraz dzieci. Staram się, aby proces leczenia przebiegał bezstresowo i bezboleśnie. Dbam o piękny i zdrowy uśmiech moich pacjentów. W Gold Clinic wykonuję zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, stomatologii dziecięcej oraz endodoncji. Stale podnoszę swoje umiejętności poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach.

lek. stom. OLGA MASKIEWICZ-CHAŁUPKA |

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Studia ukończyłam w 2011 roku. Stale rozwijam swoją pasję - wiedzę i umiejętności w dziedzinie nowoczesnej ortodoncji. Biorę udział w polskich oraz zagranicznych zjazdach, sympozjach i szkoleniach. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego.
Zajmuję się leczeniem osób dorosłych i dzieci. Przez cały czas leczenia staram się być nie tylko lekarzem, ale tak że przyjacielem w dążeniu do wspólnego celu - pięknego i zdrowego uśmiechu.
Jestem zawsze uśmiechnięta, z otwartym sercem oraz indywidualnym podejściem do każdego pacjenta.
Prywatnie jestem żoną zajadłego wspinacza i mamą energicznego Michałka. Kocham sport na który co raz trudniej znaleźć czas.

KATARZYNA - RECEPCJA

EWELINA - HIGIENISTKA