Nasi specjaliści

Gold Clinic to nie tylko świetnie wyposażone gabinety i najnowszy sprzęt medyczny. To przede wszystkim wyśmienity zespół , dla którego to co robią nie jest jedynie zawodem ale pasją !

lek. stom. EWA MICHAŁEK-PASTERNAK | CERTYFIKATY
Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Studia ukończyła w 2007 roku. W roku 2013 uzyskała tytuł specjalisty z zakresu stomatologii dziecięcej, zdając Państwowy Egzamin Specjalizacyjny z najlepszym wynikiem w kraju. Ambitna i sumienna- stale podnosi swoje kwalifikacje oraz pogłębia wiedzę na kursach i szkoleniach. Jest także współautorką kilku prac naukowych z zakresu pedodoncji. W kręgu jej zainteresowań jest również stomatologia estetyczna.

Prywatnie mama Weroniki i Wiktora- w wolnych chwilach uprawia fitness.

 

Krzywdalek. stom. MARTA KRZYWDA | CERTYFIKATY
Absolwentka Collegium Medicum Wydziału Lekarskiego Oddziału Stomatologii w Krakowie w 2006r.
Uczestniczka wielu kursów doszkalających z dziedziny stomatologii estetycznej, endodoncji (leczenie kanałowe), chirurgii stomatologicznej oraz periodontologii, czyli chorób przyzębia. Członkini Polskiego Towarzystwa Endodontycznego, która z wielką pasją, zaangażowaniem i cierpliwością podchodzi do niejednokrotnie trudnego i skomplikowanego leczenia kanałowego zęba.
Zniesienie bólu u pacjenta jest dla lekarza priorytetem, podobnie jak pomoc w uzyskaniu zdrowego i pięknego uśmiechu, który w dobie kultu piękna jest często terapią , podwyższeniem samooceny i polepszeniem samopoczucia u pacjenta.
Wśród zainteresowań, obok szeroko pojętej stomatologii zachowawczej jest medycyna estetyczna, psychologia oraz sport. W listopadzie 2013r. rozpoczęte studia podyplomowe na Warszawskiej Akademii Medycznej, gdyż jak powiedział Sokrates „piękno jest jedyną rzeczą boską i widzialną jednocześnie”.

 

Serzyskolek. stom. MONIKA GŁUSZKO (SERZYSKO) | CERTYFIKATY
Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego I Wydziału lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Autorka wielu prac naukowych przedstawianych na kongresach młodych medyków, uczestniczka licznych kursów i szkoleń. Stale podnosząca swoje kwalifikacje w zakresie stomatologii ogólnej, estetycznej, dziecięcej i protetyki.

Wykazuje się bardzo dobrym podejściem do dzieci, praca z małym pacjentem to dla niej przyjemność. Indywidualne podejście do pacjenta, kompleksowe leczenie i najwyższy standard stomatologii to priorytet na każdej wizycie.

 

lek. stom. WIOLETA WOJNARSKA | CERTYFIKATY
Lekarz dentysta. Absolwentka Uniwersytetu Akademii Medycznej w Lublinie i podyplomowych studiów w Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji w Lublinie na kierunku Zarządzanie Opieki Zdrowotnej i Administracja Zdrowiem publicznym. Specjalizuje się w stomatologii zachowawczej, endodoncji, stomatologii dziecięcej i protetyce.

W wolnych chwilach poddaje się czarowi dobrej muzyki lub z zapałem tropi losy bohaterów współczesnej literatury.

 

lek. stom. KAROL KOCH | CERTYFIKATY

Ukończył Warszawski Uniwersytet Medyczny na I Wydziale Lekarskim z Oddziałem Stomatologii na kierunku lekarsko-dentystycznym w 2011r.
Od 2012r pracuję na stanowisku asystenta w Oddziale Chirurgii Szczękowo-Twarzowej w Szpitalu Klinicznym im. Dzieciątka Jezus w Warszawie. Tam pod okiem najlepszych specjalistów w Polsce nabywa i szlifuję swoje umiejętności oraz zdobywa cenne doświadczenie w dziedzinie chirurgii stomatologicznej i implantologii.

Jest członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Implantologii Stomatologicznej.

Swoje zainteresowania ukierunkowuję na możliwość kompleksowej opieki nad pacjentem, który wymaga uzupełnienia braków zębowych i odbudowy pełnej funkcji żucia z zachowaniem walorów estetycznych.
Uważa,, że podstawą skutecznego leczenia jest relacja lekarza z pacjentem oparta na wzajemnym zaufaniu, co pozwala na ustalenie celu i dążenie do satysfakcjonującego efektu.

 

lek. stom. RAFAŁ BIAŁCZAK | CERTYFIKATY
Lekarz dentysta. Absolwent Wydziału Lekarsko Dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizuje się w stomatologii dziecięcej, stomatologii zachowawczej, chirurgii stomatologicznej, wykonuje zabiegi z zastosowaniem podtlenku azotu. Swoje doświadczenie ze stomatologii dziecięcej rozwija w Centrum Zdrowia Dziecka.
Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach stomatologicznych.
W wolnych chwilach lubi aktywnie spędzać czas grając w piłkę nożną, wędkując lub czytając dobrą książkę.

 

szałwinskalek. stom. MAGDALENA SZAŁWIŃSKA | CERTYFIKATY
Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie, gdzie studiowała na oddziale Lekarsko-Dentystycznym i na Wydziale Lekarskim.
Staż podyplomowy odbywała w Szpitalu Klinicznym Dzieciątka Jezus w Warszawie, po stażu rozpoczeła pracę w Zakładzie Ortodoncji Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego jako asystent i jako rezydent specjalizacji ortodoncji.
Nieustannie poszerza swoją wiedzę i umiejętności w trakcie licznych szkoleń, seminariów i kongresów z dziedziny ortodoncji w kraju i zagranicy.

Członek Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego, Europejskiego Towarzystwa Ortodontycznego,Europejskiego Towarzystwa Ds Młodzieńczego Idiopatycznego Zapalenia Stawów Skroniowo-Żuchwowych.

Zajmuje się leczeniem ortodontycznym dzieci, młodzieży i dorosłych.

 

reszczyklek. stom. AGNIESZKA RESZCZYK | CERTYFIKATY
Absolwentka Oddziału Lekarsko-Dentystycznego I Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.

Po studiach odbyła staż w Wojskowej Przychodni Lekarskiej WAT. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego.

Szczególne zainteresowania kieruje w stronę stomatologii estetycznej, stomatologii dziecięcej oraz endodoncji.

Świadomość możliwości pomocy innym i stosowania nowych bezbolesnych metod leczenia mobilizuje ją do ciągłego doskonalenia umiejętności zawodowych. Precyzja oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę, profesjonalne oraz indywidualne podejście do każdego pacjenta to główne jej cele. Dużym wyzwaniem a jednocześnie ogromnym źródłem radości jest dla niej leczenie najmłodszych.

W wolnych chwilach czyta książki, interesuje ją muzyka, fotografia i podróże.

lek. stom. KINGA PAŁAC |

Absolwentka Wydziału Lekarskiego z odziałem Stomatologii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Swoją wiedzę poszerza biorąc czynny udział w kursach, licznych szkoleniach i konferencjach stomatologicznych, rozwijając przy tym umiejętności praktyczne. Dzięki temu chce zapewnić Pacjentom wysoki poziom usług stomatologicznych z wykorzystaniem najnowszych metod leczenia.

Szczególnie interesuje się stomatologią dziecięcą. Swoim małym Pacjentom zapewnia indywidulane podejście oraz profesjonalne i bezbolesne leczenie w miłej atmosferze.

Największą jej pasją są podróże oraz aktywny wypoczynek z Rodziną.

Prywatnie mama trzech Córek.

lek. stom. KATARZYNA KNYSZ (PIĄTEK) |

Absolwentka Oddziału Lekarsko-Dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku w 2011 roku. W ramach doskonalenia zawodowego i poszerzania swoich kwalifikacji uczestniczy w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach z zakresu: stomatologii zachowawczej, endodoncji, protetyki. Wykazuje się bardzo dobrym podejściem do dzieci, ma w sobie duże pokłady cierpliwości a praca z małymi pacjentami to dla niej przyjemność. Do swojego zawodu podchodzi z pasją i dużym zaangażowaniem.

 

lek. stom. BEATA WITECKA | CERTYFIKATY

Absolwentka kierunku lekarsko – dentystycznego na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Staż podyplomowy odbyła w Mazowieckim Centrum Stomatologii w Warszawie.

Wykonuje zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji oraz stomatologii estetycznej. Podczas leczenia bardzo dużą uwagę przywiązuje do komfortowego oraz bezbolesnego przebiegu wizyty wykorzystując nowoczesne metody oraz materiały. Nieustannie pogłębia swoją wiedzę i doświadczenie uczestnicząc w szkoleniach i sympozjach naukowych. Dba o zdrowy uśmiech dorosłych pacjentów oraz tych najmłodszych, bo „uśmiech to najpiękniejsza rzecz, jaką może dać człowiek człowiekowi”. Prywatnie pasjonatka aktywnego wypoczynku oraz podróży.

 

lek. stom. OLGA MASKIEWICZ-CHAŁUPKA |

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Studia ukończyłam w 2011 roku. Stale rozwijam swoją pasję - wiedzę i umiejętności w dziedzinie nowoczesnej ortodoncji. Biorę udział w polskich oraz zagranicznych zjazdach, sympozjach i szkoleniach. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego.
Zajmuję się leczeniem osób dorosłych i dzieci. Przez cały czas leczenia staram się być nie tylko lekarzem, ale tak że przyjacielem w dążeniu do wspólnego celu - pięknego i zdrowego uśmiechu.
Jestem zawsze uśmiechnięta, z otwartym sercem oraz indywidualnym podejściem do każdego pacjenta.
Prywatnie jestem żoną zajadłego wspinacza i mamą energicznego Michałka. Kocham sport na który co raz trudniej znaleźć czas.

 

KATARZYNA - RECEPCJA

EWELINA - HIGIENISTKA