Stomatologia dziecięca

Chirurgia dziecięca

Gdy potrzebne jest bardziej zaawansowane leczenie

Nawet przy dużej dbałości o higienę jamy ustnej, może zaistnieć konieczność usunięcia zęba. Czasem dziecko traci ząb także w wyniku urazu. W zakres dziecięcej chirurgii stomatologicznej wchodzą także zabiegi podcięcia wędzidełka wargi i języka, w przypadku ich wad wrodzonych, utrudniających leczenie ortodontyczne lub prawidłowy rozwój narządu mowy.

Zaawansowanym leczeniem stomatologicznym najmłodszych pacjentów zajmuje się chirurg stomatolog dziecięcy. Jego kwalifikacje pozwalają na bezpieczne i skuteczne leczenie najmłodszych, podczas gdy doskonałe podejście do dzieci gwarantuje spokojne i bezstresowe wizyty w gabinecie.

Chirurg dziecięcy: czym się zajmuje?

Poszukujecie Państwo chirurga dziecięcego? Warszawa to lokalizacja, w ramach której świadczymy profesjonalną pomoc stomatologiczną najmłodszym pacjentom. Naszą domeną jest leczenie bez bólu. Chirurgia dziecięca w stomatologii koncentruje się na ekstrakcji zębów mlecznych oraz przeprowadzaniu zabiegów w obrębie jamy ustnej w znieczuleniu. Znieczulenie to standard stomatologii bez bólu, dlatego uważamy, że nie powinno się go odmawiać najmłodszym pacjentom i kiedy tylko istnieje możliwość przeprowadzenia zaawansowanego leczenia z zastosowaniem znieczulenia, właśnie takie rekomendujemy.

Nasz chirurg dziecięcy dysponuje nowoczesnym, w pełni wyposażonym gabinetem. Gabinety dziecięce urządziliśmy w taki sposób, aby były atrakcyjne dla małych pacjentów. Dbamy również o podejście naszego personelu. Stomatolodzy pracujący z dziećmi to specjaliści o dużym stopniu empatii i podejściu, którym zaskarbiają sobie zaufanie najmłodszych i ich rodziców.

CHIRURG STOMATOLOG DZIECIĘCY – WARSZAWA: BRÓDNO, TARGÓWEK, OKOLICA

W Klinice Gold-Clinic wykonujemy pełen zakres zabiegów chirurgii stomatologicznej u dzieci, włącznie z rekonstrukcją tkanek miękkich lub kości. Nasz chirurg stomatolog dziecięcy obejmuje opieką pacjentów wymagających leczenia ze względu na wady wrodzone oraz urazy.

Zapewniamy pomoc jednorazową (np. w przypadku konieczności usunięcia zęba), jak również kompleksowe prowadzenie pacjenta aż do wyleczenia. Jednak jeśli tylko istnieje możliwość uratowania własnych zębów dziecka, stosujemy leczenie zachowawcze, aby zagwarantować prawidłowy rozwój uzębienia i kości szczęki oraz żuchwy.

Ofertę usług stomatologicznych kierujemy do pacjentów z terenu miasta Warszawa, w szczególności osiedli Bródno i Targówek. Zapewniamy krótki czas oczekiwania na konsultację z chirurgiem stomatologiem oraz dogodne terminy wizyt. Zabiegi przeprowadzamy w nowoczesnym, kompleksowo wyposażonym gabinecie, co przekłada się na wysoką skuteczność leczenia oraz bezpieczeństwo małego pacjenta.

W razie pytań lub wątpliwości dotyczących zakresu świadczonych usług zapraszamy do kontaktu z Recepcją Gold-Clinic.

Stomatologia dziecięca

Zapoznaj się z pozostałą naszą ofertą

Dinuś
Ortodoncja dziecięca
Chirurgia dziecięca
Leczenie kanałowe
Stomatologia zachowawcza
Profilaktyka