Stomatologia rodzinna

Korony na implantach

Estetyczne i wygodne rozwiązanie

Krony na implantach to estetyczny i komfortowy sposób uzupełnienia braku pojedynczego zęba. Główną zaletą koron na implantach jest brak konieczności szlifowania sąsiednich zębów pacjenta, z czym wiąże się odbudowa braku za pomocą mostu protetycznego. W efekcie sąsiednie zęby nie są w żaden sposób naruszone, a brak zostaje uzupełniony trwałym i stabilnie osadzonym w łuku zębowym uzupełnieniem protetycznym.

Korzyści z zastosowania koron na implantach

Pacjenci coraz częściej wybierają korony na implantach ponieważ oferowane rozwiązanie jest estetyczne i wygodne. Nie przysparza problemów podczas jedzenia czy mówienia i nie wpływa niekorzystnie na naturalne zęby pacjenta. Do podstawowych zalet koron na implantach zaliczamy:

  • atrakcyjny wygląd uzupełnienia protetycznego – nowoczesne materiały pozwalają na odbudowę korony w sposób imitujący ząb naturalny pacjenta, w efekcie czego uzupełnienie jest niezwykle dyskretne,
  • wysoki komfort podczas spożywania posiłków – braki w uzębieniu utrudniają spożywanie posiłków, korona na implancie pozwala na odbudowę pierwotnych warunków zgryzowych i nie wprowadza do jamy ustnej pacjenta żadnych elementów, które mogłyby utrudnić rzucie czy połykanie,
  • trwałość – implanty zębowe są bardzo trwałe i wytrzymałe, z powodzeniem mogą służyć pacjentowi przez wiele lat,
  • łatwość utrzymania higieny – ruchome uzupełnienia protetyczne mogą przysparzać kłopotów podczas czyszczenia jamy ustnej, korony na implantach czyści się w taki sama sposób jak zęby naturalne,
  • zdrowie – korony na implantach nie wymagają szlifowania zębów sąsiednich, przenoszą prawidłowe obciążenie na zęby oraz umożliwiają prawidłowe rozdrabnianie pokarmu, dzięki temu mają pozytywny wpływ na ogólny stan zdrowia i samopoczucie pacjenta.

Korony na implantach – kompleksowa pomoc stomatologiczna

Wykonanie uzupełnienia protetycznego w postaci koron na implantach wymaga ścisłej współpracy miedzy chirurgiem stomatologiem, który wszczepi implant oraz protetykiem, który wykona koronę zęba. Decydując się na ten sposób leczenia braków w uzębieniu warto skorzystać z pomocy wyspecjalizowanej kliniki stomatologicznej, która oferuje kompleksowe leczenie – od leczenia stomatologicznego, przez wszczepianie implantów, aż po wysokiej jakości odbudowy protetyczne. W mieście Warszawa takim miejscem jest Gold Klinik, gdzie specjaliści z różnych dziedzin stomatologii wspólnie dbają o piękny i zdrowy uśmiech swoich pacjentów.

KORONY NA IMPLANTACH – WARSZAWA

Pacjentów zainteresowanych zaawansowanym leczeniem implantologicznym i protetycznym zachęcamy do skorzystania z kompleksowej opieki stomatologicznej Gold Clinic. Działająca na terenie miasta Warszawa Klinika odpowiada na potrzeby i oczekiwania pacjentów z lokalizacji Targówek, Bródno i Białołęka. Pozostajemy także do dyspozycji mieszkańców pozostałych dzielnic i osiedli w Warszawie. To, co nas wyróżnia to indywidualne i elastyczne podejście do każdego pacjenta, które przekłada się na spersonalizowany plan leczenia i dostosowanie zakresu prac implantologicznych i protetycznych do rzeczywistych potrzeb i możliwości zdrowotnych pacjenta. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji.

Stomatologia rodzinna

Zapoznaj się z pozostałą naszą ofertą

Wybielanie
Profilaktyka
Protetyka
Ortodoncja
Chirurgia
Periodontologia
Leczenie kanałowe
Implantologia
Stomatologia zachowawcza
Sedacja
Korony na implantach
Leczenie pod mikroskopem