O nas

Klinika Gold-Clinic

Gold Clinic to jedna z najnowocześniejszych klinik stomatologicznych w Warszawie. W jednym budynku, pod opieką doświadczonych specjalistów mogą Państwo zadbać o zdrowie całej rodziny. Stomatolodzy z naszego zespołu skutecznie i bezstresowo dbają o zdrowy, młody i pełen świeżości wygląd Państwa uśmiechu.

W codziennej pracy łączymy najnowocześniejsze technologie stomatologiczne z empatią i zrozumieniem dla pacjenta. Troszczymy się nie tylko o skuteczność leczenia, ale także o to, by przebiegało ono w ciepłej i przyjaznej atmosferze. Dzięki rozwojowi medycyny zabiegi stomatologiczne mogą odbywać się bez bólu i nieprzyjemnych wspomnień.

Co wyróżnia Gold Clinic?

Pełen zakres usług stomatologicznych. W naszych gabinetach wykonujemy praktycznie wszystkie rodzaje zabiegów – począwszy od profilaktyki, poprzez leczenie drobnych i średniej wielkości ubytków uzębienia, aż po zabiegi z zakresu chirurgii i mikrochirurgii. Dbamy nie tylko o samo uzębienie, ale także o zdrowie całej jamy ustnej: tkanek miękkich, błon śluzowych i kości szczęki oraz żuchwy.

Wszechstronnie wykształcony zespół.  W Gold Clinic pracują stomatolodzy o najwyższych kwalifikacjach, reprezentujący wszystkie dziedziny stomatologiczne i szeroki wachlarz specjalności. Biegle posługują się oni językiem angielskim, niemieckim i migowym.

Gabinety stworzone z myślą o najmłodszych. Gabinet DINUSIA z fotelem w kształcie dinozaura oraz drugi, dla nieco starszych dzieci pozwolą najmłodszym pacjentom pokonać strach przed dentystą.

Klinika przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Zależy nam na tym, by Klinika Gold Clinic była dostępna dla wszystkich pacjentów, dlatego wprowadziliśmy wszelkie udogodnienia z myślą o osobach niepełnosprawnych.

Najnowocześniejszy sprzęt i materiały. Dzięki pełnemu wyposażeniu gabinetów w najnowocześniejsze urządzenia możemy nieustannie monitorować wszystkie wykonywane czynności – m.in. mierzyć długość kanałów zębów, badać wnętrze jamy ustnej specjalną kamerą, wykonywać bieżące zdjęcia rentgenowskie, czy przygotowywać najbardziej precyzyjne wyciski protetyczne.