Stomatologia rodzinna

Wybielanie

Wybielanie zębów lampą ZOOM!

Przebarwienia zębów to problem głównie estetyczny, z którym boryka się spore grono naszych pacjentów. Zabieg wybielania zębów to najbardziej optymalny i zachowawczy sposób na pozbycie się przebarwień różnego pochodzenia. Nowoczesną metodą na wybielanie zębów jest zastosowanie lampy, która emituje światło LED. Jest to urządzenie Zoom!, dzięki któremu szybko, bezpiecznie i efektownie można zmienić wygląd uśmiechu na lepsze.

Oferujemy pakiet 2 usług wybielających dla śnieżnobiałego uśmiechu.

W skład Pakietu wchodzą:

  • Nowoczesne i precyzyjne badanie i przegląd kamerą wewnątrzustną
  • Wybielanie w Gabinecie: wybielanie profesjonalnym systemem Zoom 2 Advanced Power z technologią Photo

Pakiet zabiegów w promocyjnej cenie: 1500zł.

Lampa ZOOM! - WYBIELANIE ZĘBÓW W 1 GODZNĘ

Stomatologiczny system wybielania zębów ZOOM! jest naukowo zaawansowaną, opatentowaną metodą wybielania zębów. To bezpieczny, skuteczny i szybki zabieg, przeznaczony do stosowania w gabinetach stomatologicznych. Cały zabieg trwa 1 godzinę – efekt jest natychmiastowy. Z tego względu zabieg można stosować nawet na dzień przed wielkim wyjściem lub ważnym spotkaniem.

Jak się przygotować?

Jeśli na zębach zgromadził się duży osad, wybielanie musi być poprzedzone usunięciem go poprzez zabieg skalingu i piaskowania.

Na czym polega zabieg?

Jest bardzo prosty. Na początku stomatolog osłania usta i dziąsła tak, aby tylko zęby pozostały nie osłonięte. Następnie nakłada na zęby żel Zoom 2 o specjalnej formule (na bazie nadtlenku wodoru) i poddaje go działaniu lampy emitującej promienie UV. Światło i żel działają razem: łagodnie przenikają do zębów, eliminując plamy i przebarwienia.

Zabieg wybielania obejmuje 3 sesje po 15 minut naświetlania zębów lampą Zoom! oraz czas potrzebny na przygotowanie pacjenta do zabiegu. Całość odbywa się podczas 1 wizyty.

Jak działa system wybielający w gabinecie Zoom Advanced Power?

Światło Lampy Zoom! Advanced Power aktywuje specjalną formułę 25% nadtlenku wodoru (żel Zoom 2) i wspomaga go podczas przenikania powierzchni zębów. Żel Zoom 2 działa dzięki reakcji „photo-fenton” która zachodzi między nadtlenkiem wodoru i żelazem. W wyniku tej reakcji powstaje rodnik grupy wodorotlenkowej, który usuwa przebarwienia, ale nie narusza struktury zębów.

Skutki uboczne

U niektórych pacjentów podczas wybielania może pojawić się nadwrażliwość. System Zoom 2 Advanced Power generuje minimalne ciepło, które może być źródłem dyskomfortu. W niewielu przypadkach zaraz po zabiegu może wystąpić wrażenie mrowienia, które jednak szybko znika. Dodatkowo pacjenci otrzymują preparat znoszący nadwrażliwość Zoom Relief ACP, który eliminuje nieprzyjemne objawy.

WYBIELANIE ZĘBÓW W GOLD CLINIC WARSZAWA TARGÓWEK

Na wybielanie zębów lampą Zoom! zapraszamy mieszkańców z miasta Warszawa. Lokalizacja naszej placówki to pogranicze takich dzielnic jak Targówek i Bródno, stąd też pochodzi największe grono naszych pacjentów. Do skorzystania z zabiegu wybielania zębów zachęcamy jednak także zainteresowanych z pozostałych części stolicy.

W razie pytań, niejasności czy chęci umówienia wizyty prosimy o kontakt. Z przyjemnością odpowiemy, udzielimy niezbędnych informacji i ustalimy wygodny dla Państwa termin konsultacji.

Stomatologia rodzinna

Zapoznaj się z pozostałą naszą ofertą

Wybielanie
Profilaktyka
Protetyka
Ortodoncja
Chirurgia
Periodontologia
Leczenie kanałowe
Implantologia
Stomatologia zachowawcza
Sedacja
Korony na implantach
Leczenie pod mikroskopem