Stomatologia dziecięca

Ortodoncja dziecięca

Nasz ortodonta dziecięcy zadba o twój uśmiech!

Ortodoncja to leczenie wad zgryzu. W przypadku dzieci ma ona szczególne znaczenie – optymalny czas na rozpoczęcie korekcji przypada między 10 a 14 rokiem życia, czyli w czasie, gdy młodzi pacjenci mają już zęby stałe. Jednak w razie potrzeby można stosować aparaty ortodontyczne nawet u młodszych pacjentów.

Jak wiele zależy od prawidłowego ustawienia zębów? Niewłaściwy zgryz wpływa nie tylko na estetykę uśmiechu – może również odpowiadać za zmianę rysów twarzy, ale także wywoływać dyskomfort i przyczyniać się w przyszłości do schorzeń zębów. Źle ustawione zęby trudniej jest także prawidłowo czyścić.

Jak przekonać dziecko do noszenia aparatu?

To wspólne zadanie dla rodziców i lekarza. Dzieci często miewają opory przed zakładaniem aparatu. Stomatolog podczas rozmowy z dzieckiem wyjaśnia, że nie ma się czego wstydzić. Pokazuje także, jak prawidłowo czyścić zęby. Młodym pacjentom zalecamy najczęściej aparaty zdejmowane. Nosi się je przez co najmniej 4 godziny w ciągu dnia i całą noc. Wizyty kontrolne z aparatem zdejmowanym odbywają się co 6 tygodni.

Ortodoncja dla dzieci w Gold Clinic

Ortodoncja dla dzieci w naszym wykonaniu to kompleksowe leczenie realizowane każdorazowo na najwyższym poziomie. Nasi ortodonci dziecięcy pracują w oparciu o swoje doświadczenie i specjalistyczną wiedzę, czego efektem jest trafna, sprawna diagnoza i skutecznie dobrane leczenie. Zapewniamy dzieciom nie tylko profesjonalizm, ale i przyjazną, komfortową atmosferę. Dbamy o ich poczucie bezpieczeństwa i sprawiamy, że każda wizyta jest ciekawą przygodą i cennym krokiem w drodze do zdrowia, a nie przykrym doświadczeniem.

ORTODONTA DZIECIĘCY WARSZAWA

Jeżeli szukają Państwo ortodonty dziecięcego z wieloletnim doświadczeniem i odpowiednim podejściem do najmłodszych – zapraszamy do odwiedzenia placówki Gold Clinic.

Nasi ortodonci dziecięcy przyjmują w przyjaznym miejscu zlokalizowanym na terenie miasta Warszawa. Klinika mieści się przy ul. św. Wincentego 101/1 na pograniczu dzielnic Targówek i Bródno i stąd też pochodzi największe grono naszych najmłodszych pacjentów. Do skorzystania z ortodoncji dla dzieci zachęcamy również mieszkańców pozostałych dzielnic stolicy.

W razie pytań czy chęci umówienia konsultacji prosimy o kontakt. Z chęcią udzielimy niezbędnych informacji i ustalimy dogodny dla Państwa termin wizyty.

Stomatologia dziecięca

Zapoznaj się z pozostałą naszą ofertą

Dinuś
Ortodoncja dziecięca
Chirurgia dziecięca
Leczenie kanałowe
Stomatologia zachowawcza
Profilaktyka