Stomatologia dziecięca

Dinuś

Witamy w Gabinecie DINUSIA

Gabinet DINUSIA to wyjątkowe miejsce (pierwsze w Warszawie), przygotowane specjalnie z myślą o najmłodszych pacjentach. Na środku gabinetu znajduje się fotel w kształcie DINUSIA, na którym dziecko może się nawet pohuśtać. Jednak atrakcyjny wizualnie fotel dentystyczny to nie wszystko. Nasza Klinika Stomatologiczna dla Dzieci to zespół wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów. Wyróżnia nas indywidualne podejście do najmłodszych, którym powinien się cechować każdy dobry dentysta dziecięcy.

Posłuchaj, co o DINUSIU mówiło warszawskie radio:

Play
Pause

Dentysta dla dzieci Warszawa

Zależy nam, by regularne wizyty u stomatologa dziecięcego były pozytywnym przeżyciem zachęcającym małych pacjentów do troszczenia się o zdrowie swoich zębów obecnie i w przyszłości. Dentysta dla dzieci w naszej placówce zapewnia profesjonalną, aczkolwiek niezwykle miłą atmosferę dostosowaną do wieku, a co najważniejsze – indywidualnych potrzeb dziecka.

Gabinet DINUSIA to miejsce, gdzie dentyści w pełni poświęcają się dla dzieci. Dbają o ich komfort i poczucie bezpieczeństwa oraz sprawiają, że sama wizyta jest ciekawą przygodą, a nie przykrym doświadczeniem. Przyjazna atmosfera i zespół wykwalifikowanych stomatologów dziecięcych powodują, że nawet bardzo trudni pacjenci czują się tu dobrze, swobodnie i bezpiecznie.

Dzięki temu podejściu stomatologia dla dzieci, jaką świadczymy na terenie miasta Warszawa bezkompromisowo wpisuje się najwyższe standardy leczenia, a zarazem jest przyjazna dla najmłodszych, ich rodziców i opiekunów.

Klinika stomatologiczna dla dzieci – Warszawa: jak wygląda pierwsze spotkanie z naszym stomatologiem dziecięcym?

Podczas pierwszej wizyty zapoznajemy najmłodszych z narzędziami, których DINUŚ (i pan lub pani doktor) potrzebuje, aby zadbać o zdrowe zęby swoich pacjentów. Dzieci poznają te narzędzia i odkrywają, że wcale nie są one straszne! Każdy element wyposażenia gabinetu wygląda przecież, jak zabawka. Strach zostaje opanowany, leczenie staje się przyjemniejsze, a w nagrodę za dzielność pacjent dostaje prezenty. Pozytywne emocje i skojarzenia na etapie pierwszych kontaktów z gabinetem dentystycznym procentują na całe życie.

Doskonale o tym wiemy, dlatego zachęcamy rodziców i opiekunów dzieci do tego, aby w miarę możliwości korzystali z naszych usług. Wybór dentysty dla dziecka nie powinien być przypadkowy, podobnie jak wybór gabinetu. Stomatologia dla dzieci zakłada leczenie przez zabawę, co wymaga dostępu do odpowiednich narzędzi oraz odpowiednio urządzonego gabinetu dentystycznego.

Jak dbamy o małych pacjentów?

Jako dobry dentysta dziecięcy dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić najmłodszym maksimum komfortu i poczucie bezpieczeństwa. Jednocześnie naszym celem jest zapewnienie usług leczniczych na jak najwyższym poziomie. Nasze cele osiągamy poprzez odpowiednie przygotowanie i ukierunkowanie na pracę z najbardziej wymagającymi pacjentami.

Jak to działa w praktyce?

Wspólnie zaprzyjaźniamy się z DINUSIEM. Fotel w kształcie dinozaura sprawia, że już od pierwszej chwili atmosfera wizyty staje się radosna. Podczas wizyty można nawet oglądać bajkę! Dodatkowo pan lub pani doktor ma na sobie śmieszny kitel z postaciami z bajek.

Cierpliwi i sympatyczni lekarze sprawiają, że najmłodsi czują się bezpiecznie. Zarówno podczas wizyt zapoznawczych, jak i podczas leczenia wszystko dokładnie wyjaśniamy. Nigdy nie działamy przez zaskoczenie. Dzięki temu nasi pacjenci wiedzą, że mogą nam zaufać.

Wypełniamy ubytki kolorowymi plombami. Nawet jeśli najmłodszy ma już próchnicę i musimy wypełnić ubytek, zamiast nudnych białych plomb stosujemy kolorowe. A gdy podczas leczenia musimy podać zastrzyk, znieczulamy miejsce żelem o smaku owocowym.

Nagradzamy dzielnych bohaterów. Odważni mali pacjenci otrzymują „Dyplom za odwagę”. Nagradzamy ich też gadżetami od DINUSIA: pastami, naklejkami, zabawkami lub książkami.

A gdy czekanie na wizytę się dłuży… mali pacjenci mogą pobawić się w specjalnie przygotowanym dla nich kąciku.

STOMATOLOG DZIECIĘCY - TARGÓWEK, BRÓDNO I OKOLICE

Jeśli szukają Państwo dentysty dziecięcego z dobrym podejściem – zapraszamy do odwiedzenia gabinetu DINUSIA. Nasi stomatolodzy dziecięcy przyjmują w przyjaznym dla dzieci miejscu zlokalizowanym w mieście Warszawa, dokładniej – dzielnicy Targówek. Odwiedzają nas również mali pacjenci z okolicznego Bródna, a do skorzystania z usług dentysty dziecięcego zachęcamy też zainteresowanych z pozostałych części stolicy. W naszej klinice przyjmuje również ortodonta dziecięcy.

Stomatologia dziecięca

Zapoznaj się z pozostałą naszą ofertą

Dinuś
Ortodoncja dziecięca
Chirurgia dziecięca
Leczenie kanałowe
Stomatologia zachowawcza
Profilaktyka