Stomatologia rodzinna

Leczenie pod mikroskopem

Leczenie pod mikroskopem – najwyższa precyzja

Nowoczesna technologia pozwala na leczenie zębów z niespotykaną wcześniej precyzją. Dzięki zastosowaniu specjalistycznego, mobilnego mikroskopu stomatolodzy Gold-Clinic zapewniają Pacjentom najwyższą skuteczność leczenia kanałowego zębów. To ważne szczególnie w przypadku osób o nietypowym ułożeniu kanałów. Zastosowanie mikroskopu pozwala na szybsze i dokładniejsze ich zlokalizowanie, oczyszczenie oraz przygotowanie do wypełnienia. Dokładność i pewność zabiegów endodontycznych przeprowadzanych w ten sposób oznacza także całkowitą eliminację bólu.

W tradycyjnej endodoncji całkowita ochrona pacjenta przed dolegliwościami bólowymi bywała bardzo trudna, np. ze względu na zwężenie kanałów i nietypowe ułożenie nerwów. W takiej sytuacji trudno było dotrzeć do kanału z podaniem leków .Wzrastało także ryzyko złamania narzędzia w kanale – do Gold-Clinic zgłaszali się nieraz Pacjenci z innych gabinetów, wymagający precyzyjnego usuwania takich właśnie odłamków narzędzi stomatologicznych.
Dziś – dzięki dostępności leczeniu pod mikroskopem – Pacjenci z nietypową budową kanałów zębowych nie muszą obawiać się endodocji.

Mikroskop wykorzystujemy zwłaszcza w:

  • endodoncji zębów o wąskich lub skrzywionych kanałach,
  • endodoncji zębów z dużymi ubytkami,
  • zabiegach usuwania odłamków narzędzi stomatologicznych.
Stomatologia rodzinna

Zapoznaj się z pozostałą naszą ofertą

Wybielanie
Profilaktyka
Protetyka
Ortodoncja
Chirurgia
Periodontologia
Leczenie kanałowe
Implantologia
Stomatologia zachowawcza
Sedacja
Korony na implantach
Leczenie pod mikroskopem