dentysta dziecięcy WarszawaWitamy w Gabinecie DINUSIA

Gabinet DINUSIA to wyjątkowe miejsce (pierwsze w Warszawie), przygotowane specjalnie z myślą o najmłodszych pacjentach. Na środku gabinetu znajduje się fotel w kształcie DINUSIA, na którym dziecko może się nawet pohuśtać.

Dentysta dla dzieci Warszawa

Zależy nam, by regularne wizyty u stomatologa dziecięcego były pozytywnym przeżyciem zachęcającym małych pacjentów do troszczenia się o zdrowie swoich zębów obecnie i w przyszłości. Dentysta dla dzieci w naszej placówce zapewnia profesjonalną, aczkolwiek niezwykle miłą atmosferę dostosowaną do wieku, a co najważniejsze  - indywidualnych potrzeb dziecka.

Gabinet DINUSIA to miejsce, gdzie dentyści w pełni poświęcają się dla dzieci. Dbają o ich komfort i poczucie bezpieczeństwa oraz sprawiają, że sama wizyta jest ciekawą przygodą, a nie przykrym doświadczeniem. Przyjazna atmosfera i zespół wykwalifikowanych stomatologów dziecięcych powodują, że nawet bardzo trudni pacjenci czują się tu dobrze, swobodnie i bezpiecznie.

Jak wygląda pierwsze spotkanie z naszym stomatologiem dziecięcym?

Podczas pierwszej wizyty zapoznajemy najmłodszych z narzędziami, których DINUŚ (i pan lub pani doktor) potrzebuje, aby zadbać o zdrowe zęby swoich pacjentów. Dzieci poznają te narzędzia i odkrywają, że wcale nie są one straszne! Każdy element wyposażenia gabinetu wygląda przecież, jak zabawka. Strach zostaje opanowany, leczenie staje się przyjemniejsze, a w nagrodę za dzielność pacjent dostaje prezenty. Pozytywne emocje i skojarzenia na etapie pierwszych kontaktów z gabinetem dentystycznym procentują na całe życie.

Jak dbamy o małych pacjentów?

Wspólnie zaprzyjaźniamy się z DINUSIEM. Fotel w kształcie dinozaura sprawia, że już od pierwszej chwili atmosfera wizyty staje się radosna. Podczas wizyty można nawet oglądać bajkę! Dodatkowo pan lub pani doktor ma na sobie śmieszny kitel z postaciami z bajek.

Cierpliwi i sympatyczni lekarze sprawiają, że najmłodsi czują się bezpiecznie. Zarówno podczas wizyt zapoznawczych, jak i podczas leczenia wszystko dokładnie wyjaśniamy. Nigdy nie działamy przez zaskoczenie. Dzięki temu nasi pacjenci wiedzą, że mogą nam zaufać.

Wypełniamy ubytki kolorowymi plombami. Nawet jeśli najmłodszy ma już próchnicę i musimy wypełnić ubytek, zamiast nudnych białych plomb stosujemy kolorowe. A gdy podczas leczenia musimy podać zastrzyk, znieczulamy miejsce żelem o smaku owocowym.

Nagradzamy dzielnych bohaterów. Odważni mali pacjenci otrzymują „Dyplom za odwagę”. Nagradzamy ich też gadżetami od DINUSIA: pastami, naklejkami, zabawkami lub książkami.

A gdy czekanie na wizytę się dłuży... mali pacjenci mogą pobawić się w specjalnie przygotowanym dla nich kąciku.

Stomatolog dziecięcy - Targówek, Bródno i okolice

Jeśli szukają Państwo dentysty dziecięcego z dobrym podejściem – zapraszamy do odwiedzenia gabinetu DINUSIA. Nasi stomatolodzy dziecięcy przyjmują w przyjaznym dla dzieci miejscu zlokalizowanym w mieście Warszawa, dokładniej – dzielnicy Targówek. Odwiedzają nas również mali pacjenci z okolicznego Bródna, a do skorzystania z usług dentysty dziecięcego zachęcamy też zainteresowanych z pozostałych części stolicy. W naszej klinice przyjmuje również ortodonta dziecięcy.

Posłuchaj, co o DINUSIU mówiło warszawskie radio: