Wybielanie

promocje_22

Pakiet 3 usług wybielających dla śnieżnobiałego uśmiechu

W skład Pakietu wchodzą:

  • Nowoczesne i precyzyjne badanie i przegląd kamerą wewnątrzustną
  • Wybielanie w Gabinecie: Wybielanie profesjonalnym systemem Zoom 2 Advanced Power z technologią Photo
  • Wybielanie w domu: Preparat do utrzymania i utrwalenia koloru NiteWhite ACP + Preparat znoszący nadwrażliwość Zoom Relief ACP

Pakiet zabiegów w promocyjnej cenie: 1200zł

Lampa ZOOM! – wybielanie zębów w 1 godzinę

Stomatologiczny system wybielania zębów ZOOM! jest naukowo zaawansowaną, opatentowaną metodą wybielania zębów. To bezpieczny, skuteczny i szybki zabieg, przeznaczony do stosowania w gabinetach stomatologicznych. Cały zabieg trwa 1 godzinę – efekt jest natychmiastowy. Z tego względu zabieg można stosować nawet na dzień przed wielkim wyjściem lub ważnym spotkaniem.

Uzupełnieniem zabiegu lampą ZOOM! jest zestaw do wybielania systemem nakładkowym NiteWhite ACP (do zastosowania w domu). Otrzymują go Państwo podczas wizyty w gabinecie, a stomatolog dokładnie objaśnia, jak zastosować preparat. Badania dowodzą, że bez utrwalenia wybielania dobę po zabiegu - efekt może zredukować się o 40%. System wybielania nakładkowego to zatem najlepszy sposób, by jaśniejszy i rozświetlony uśmiech utrzymał się przez dłuższy czas po zabiegu.

Jak przebiega wybielanie?

Jak się przygotować?
Jeśli na zębach zgromadził się duży osad, wybielanie musi być poprzedzone usunięciem go poprzez zabieg skalingu i piaskowania.

Na czym polega zabieg?
Jest bardzo prosty. Na początku stomatolog osłania usta i dziąsła tak, aby tylko zęby pozostały nie osłonięte. Następnie nakłada na zęby żel Zoom 2 o specjalnej formule (na bazie nadtlenku wodoru) i poddaje go działaniu lampy emitującej promienie UV. Światło i żel działają razem: łagodnie przenikają do zębów, eliminując plamy i przebarwienia.

Zabieg wybielania obejmuje 3 sesje po 15 minut naświetlania zębów lampą Zoom! oraz czas potrzebny na przygotowanie pacjenta do zabiegu. Całość odbywa się podczas 1 wizyty.

Jak działa system wybielający w gabinecie Zoom Advanced Power ?
Światło Lampy Zoom! Advanced Power aktywuje specjalną formułę 25% nadtlenku wodoru (żel Zoom 2) i wspomaga go podczas przenikania powierzchni zębów. Żel Zoom 2 działa dzięki reakcji „photo-fenton” która zachodzi między nadtlenkiem wodoru i żelazem. W wyniku tej reakcji powstaje rodnik grupy wodorotlenkowej, który usuwa przebarwienia, ale nie narusza struktury zębów.

Skutki uboczne
U niektórych pacjentów podczas wybielania może pojawić się nadwrażliwość. System Zoom 2 Advanced Power generuje minimalne ciepło, które może być źródłem dyskomfortu. W niewielu przypadkach zaraz po zabiegu może wystąpić wrażenie mrowienia, które jednak szybko znika. Dodatkowo pacjenci otrzymują preparat znoszący nadwrażliwość Zoom Relief ACP, który eliminuje nieprzyjemne objawy.