Nasi specjaliści

Gold Clinic to nie tylko świetnie wyposażone gabinety i najnowszy sprzęt medyczny. To przede wszystkim wyśmienity zespół , dla którego to co robią nie jest jedynie zawodem ale pasją !

Krzywdalek. stom. MARTA KRZYWDA | CERTYFIKATY
Absolwentka Collegium Medicum Wydziału Lekarskiego Oddziału Stomatologii w Krakowie w 2006r.
Uczestniczka wielu kursów doszkalających z dziedziny stomatologii estetycznej, endodoncji (leczenie kanałowe), chirurgii stomatologicznej oraz periodontologii, czyli chorób przyzębia. Członkini Polskiego Towarzystwa Endodontycznego, która z wielką pasją, zaangażowaniem i cierpliwością podchodzi do niejednokrotnie trudnego i skomplikowanego leczenia kanałowego zęba.
Zniesienie bólu u pacjenta jest dla lekarza priorytetem, podobnie jak pomoc w uzyskaniu zdrowego i pięknego uśmiechu, który w dobie kultu piękna jest często terapią , podwyższeniem samooceny i polepszeniem samopoczucia u pacjenta.
Wśród zainteresowań, obok szeroko pojętej stomatologii zachowawczej jest medycyna estetyczna, psychologia oraz sport. W listopadzie 2013r. rozpoczęte studia podyplomowe na Warszawskiej Akademii Medycznej, gdyż jak powiedział Sokrates „piękno jest jedyną rzeczą boską i widzialną jednocześnie”.

lek. stom. specjalista chirurgii twarzowo-szczękowej KAROL KOCH | CERTYFIKATY

Ukończył Warszawski Uniwersytet Medyczny na I Wydziale Lekarskim z Oddziałem Stomatologii na kierunku lekarsko-dentystycznym w 2011r.
Od 2012r pracuję na stanowisku asystenta w Oddziale Chirurgii Szczękowo-Twarzowej w Szpitalu Klinicznym im. Dzieciątka Jezus w Warszawie. Tam pod okiem najlepszych specjalistów w Polsce nabywa i szlifuję swoje umiejętności oraz zdobywa cenne doświadczenie w dziedzinie chirurgii stomatologicznej i implantologii.

Jest członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Implantologii Stomatologicznej.

Swoje zainteresowania ukierunkowuję na możliwość kompleksowej opieki nad pacjentem, który wymaga uzupełnienia braków zębowych i odbudowy pełnej funkcji żucia z zachowaniem walorów estetycznych.
Uważa,, że podstawą skutecznego leczenia jest relacja lekarza z pacjentem oparta na wzajemnym zaufaniu, co pozwala na ustalenie celu i dążenie do satysfakcjonującego efektu.

lek. stom. RAFAŁ BIAŁCZAK | CERTYFIKATY
Lekarz dentysta. Absolwent Wydziału Lekarsko Dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizuje się w stomatologii dziecięcej, stomatologii zachowawczej, chirurgii stomatologicznej, wykonuje zabiegi z zastosowaniem podtlenku azotu. Swoje doświadczenie ze stomatologii dziecięcej rozwija w Centrum Zdrowia Dziecka.
Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach stomatologicznych.
W wolnych chwilach lubi aktywnie spędzać czas grając w piłkę nożną, wędkując lub czytając dobrą książkę.

reszczyklek. stom. AGNIESZKA RESZCZYK | CERTYFIKATY
Absolwentka Oddziału Lekarsko-Dentystycznego I Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.

Po studiach odbyła staż w Wojskowej Przychodni Lekarskiej WAT. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego.

Szczególne zainteresowania kieruje w stronę stomatologii estetycznej, stomatologii dziecięcej oraz endodoncji.

Świadomość możliwości pomocy innym i stosowania nowych bezbolesnych metod leczenia mobilizuje ją do ciągłego doskonalenia umiejętności zawodowych. Precyzja oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę, profesjonalne oraz indywidualne podejście do każdego pacjenta to główne jej cele. Dużym wyzwaniem a jednocześnie ogromnym źródłem radości jest dla niej leczenie najmłodszych.

W wolnych chwilach czyta książki, interesuje ją muzyka, fotografia i podróże.

lek. stom. KATARZYNA KNYSZ (PIĄTEK) |

Absolwentka Oddziału Lekarsko-Dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku w 2011 roku. W ramach doskonalenia zawodowego i poszerzania swoich kwalifikacji uczestniczy w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach z zakresu: stomatologii zachowawczej, endodoncji, protetyki. Wykazuje się bardzo dobrym podejściem do dzieci, ma w sobie duże pokłady cierpliwości a praca z małymi pacjentami to dla niej przyjemność. Do swojego zawodu podchodzi z pasją i dużym zaangażowaniem.

lek. stom. BEATA WITECKA | CERTYFIKATY

Absolwentka kierunku lekarsko – dentystycznego na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Staż podyplomowy odbyła w Mazowieckim Centrum Stomatologii w Warszawie.

Wykonuje zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji oraz stomatologii estetycznej. Podczas leczenia bardzo dużą uwagę przywiązuje do komfortowego oraz bezbolesnego przebiegu wizyty wykorzystując nowoczesne metody oraz materiały. Nieustannie pogłębia swoją wiedzę i doświadczenie uczestnicząc w szkoleniach i sympozjach naukowych. Dba o zdrowy uśmiech dorosłych pacjentów oraz tych najmłodszych, bo „uśmiech to najpiękniejsza rzecz, jaką może dać człowiek człowiekowi”. Prywatnie pasjonatka aktywnego wypoczynku oraz podróży.

lek. ortodonta MONIKA GŁUSZKO

Ortodoncja jest jej pasją jeszcze od studiów na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, co zaowocowało publikacjami naukowymi z tej dziedziny. Swoje kwalifikacje sukcesywnie podnosi na licznych szkoleniach i kursach u polskich i zagranicznych wykładowców. W swojej codziennej pracy zajmuje się leczeniem ortodontycznym dzieci, młodzieży i dorosłych. Cierpliwość i doświadczenie doktor Moniki sprawiają, że pacjent na wizycie jest usatysfakcjonowany, a przede wszystkim czuje się bezpiecznie.

lek. stom. OKSANA YAKOVUK

Umiejętności rozwijam przede wszystkim w kierunku stomatologii estetycznej, protetyki, endodoncji pod mikroskopem, chirurgii. W swojej codziennej pracy kieruję się koncepcjami minimalnie inwazyjnej stomatologii . Przywiązuję dużo uwagi do bezbolesnego i komfortowego przebiegu leczenia. Transparentność i świadomość pacjenta o przebiegu jego leczenia to jedna z podstaw wykonywanego przeze mnie zawodu.

Stale poszerzam swoją wiedzę zawodową dzięki uczestniczeniu w teoretycznych i praktycznych kursach doskonalących na bieżąco śledzę literaturę fachową, a także międzynarodowe doniesienia naukowe z różnych dziedzin stomatologii.

lek. stom. ALICJA ROGOWSKA |

Ukończyłam kierunek lekarsko-dentystyczny na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie. Zajmuję się leczeniem osób dorosłych oraz dzieci. Staram się, aby proces leczenia przebiegał bezstresowo i bezboleśnie. Dbam o piękny i zdrowy uśmiech moich pacjentów. W Gold Clinic wykonuję zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, stomatologii dziecięcej oraz endodoncji. Stale podnoszę swoje umiejętności poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach.

lek. ortodonta OLGA MASKIEWICZ-CHAŁUPKA |

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Studia ukończyłam w 2011 roku. Stale rozwijam swoją pasję - wiedzę i umiejętności w dziedzinie nowoczesnej ortodoncji. Biorę udział w polskich oraz zagranicznych zjazdach, sympozjach i szkoleniach. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego.
Zajmuję się leczeniem osób dorosłych i dzieci. Przez cały czas leczenia staram się być nie tylko lekarzem, ale tak że przyjacielem w dążeniu do wspólnego celu - pięknego i zdrowego uśmiechu.
Jestem zawsze uśmiechnięta, z otwartym sercem oraz indywidualnym podejściem do każdego pacjenta.
Prywatnie jestem żoną zajadłego wspinacza i mamą energicznego Michałka. Kocham sport na który co raz trudniej znaleźć czas.

lek. stom. MAGDALENA SAMUL BOCHYŃSKA

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, gdzie w 2013 roku ukończyła studia na kierunku lekarsko-dentystycznym. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie profilaktyki i leczenia dzieci oraz młodzieży. W 2020 roku uzyskała tytuł specjalisty stomatologii dziecięcej. Otwarta i przyjazna w stosunku do pacjentów. Stomatolog o szerokiej wiedzy praktycznej i teoretycznej sukcesywnie poszerzanej poprzez uczestnictwo w specjalistycznych konferencjach i szkoleniach. Członek Polskiego Towarzystwa Stomatologii Dziecięcej. Prywatnie mama Frania

KATARZYNA - RECEPCJA

EWELINA - HIGIENISTKA

MARTA - ASYSTENTKA STOM.