Chirurgia dziecięca

Gdy potrzebne jest bardziej zaawansowane leczenie

Nawet przy dużej dbałości o higienę, może zaistnieć konieczność usunięcia zęba. Czasem dziecko traci ząb także w wyniku urazu. W zakres dziecięcej chirurgii stomatologicznej wchodzą także zabiegi podcięcia wędzidełka wargi i języka, w przypadku ich wad wrodzonych, utrudniających leczenie ortodontyczne.

Zaawansowanym leczeniem stomatologicznym najmłodszych pacjentów zajmuje się chirurg stomatolog dziecięcy. Jego kwalifikacje pozwalają na bezpieczne i skuteczne leczenie najmłodszych, podczas gdy doskonałe podejście do dzieci gwarantuje spokojne i bezstresowe wizyty w gabinecie.

Chirurgia dziecięca

Chirurg stomatolog dziecięcy – Warszawa: Bródno, Targówek, okolica

W Klinice Gold-Clinic wykonujemy pełen zakres zabiegów chirurgii stomatologicznej u dzieci, włącznie z rekonstrukcją tkanek miękkich lub kości. Nasz chirurg stomatolog dziecięcy obejmuje opieką pacjentów wymagających leczenia ze względu na wady wrodzone oraz urazy. Zapewniamy pomoc jednorazową (np. w przypadku konieczności usunięcia zęba), jak również kompleksowe prowadzenie pacjenta aż do wyleczenia. Jednak jeśli tylko istnieje możliwość uratowania własnych zębów dziecka, stosujemy leczenie zachowawcze, aby zagwarantować prawidłowy rozwój uzębienia i kości szczęki oraz żuchwy. Ofertę usług stomatologicznych kierujemy do pacjentów z terenu miasta Warszawa, w szczególności osiedli Bródno i Targówek. Zapewniamy krótki czas oczekiwania na konsultację z chirurgiem stomatologiem oraz dogodne terminy wizyt. Zabiegi przeprowadzamy w nowoczesnym, kompleksowo wyposażonym gabinecie, co przekłada się na wysoką skuteczność leczenia oraz bezpieczeństwo małego pacjenta. W razie pytań lub wątpliwości dotyczących zakresu świadczonych usług zapraszamy do kontaktu z Recepcją Gold-Clinic.